Bugünün Sorunlarına, Geleceğin Çözümleri...
Soru & Cevap Kariyer +90 212 325 25 01
Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Nur EKESAN

 

 

Vergi Departmanı -Yeminli Mali Müşavir

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunudur. 1979-1987 yılları arasında Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanı olarak görev yaptı. ABD’de Northeastern Üniversitesi’nde para bankacılık masterı yaptı. 1987-1996 yılları arasında Eros Çamaşırları A.Ş. ve ABKA Tekstil A.Ş.’de Genel Müdürlük yaptı. 1996 yılından itibaren Kapital Karden çatısı altındaki Karden Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’de Yeminli Mali Müşavir ve yönetici olarak 17 yıl görev yaptıktan sonra NEKS YMM ve Danışmanlık A.Ş.’ni kurdu. İngilizce bilmektedir 

 

  

 

 


Temel ÖNER

 

 Vergi Departmanı - Yeminli Mali Müşavir

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunudur. 1967-1980 yılları arasında Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanı olarak görev yaptı. İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası’nın kuruluşunda Başkan yardımcılığı yapmıştır. Halen NEKS YMM ve Danışmanlık A.Ş.’ de ortak ve yönetici olarak faaliyet göstermektedir. Fransızca bilmektedir. 

 

 

 

 

 

 

 


 

Sedat ÇIRTLIK

 

Vergi Departmanı - Yeminli Mali Müşavir

1967 Bolu doğumlu olup ilk, orta ve lise tahsilini Karamürsel'de tamamlamış, 1990 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye bölümünden mezun olmuştur. 1991 yılında Hesap Uzman Yardımcısı olarak başladığı kamu görevinden 2022 yılında Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Başmüfettişi unvanı ile ayrılmıştır.

 

Hesap Uzmanları Kurulu ile Vergi Denetim Kurulunda Rapor Değerlendirme Komisyonu ve Danışma Komisyonunda görev almış olup, muhtelif dönemlerde yardımcılara Vergi Usul Kanunu, Gelir Vergisi Kanunu, Kurumlar Vergisi Kanunu, Katma Değer Vergisi Kanunu, Revizyon ve Vergi Teknikleri ile Maliyet Muhasebesi eğitimleri vermiştir. 

Hesap Uzmanları Derneği tarafından yayınlanan Vergi Dünyası Dergisinde çok sayıda makalesi yayımlanmış olup, yine aynı Derneğin "Denetim İlke ve Esasları" ve "Beyanname Düzenleme Kılavuzu" adlı kitaplarında önemli katkılarda bulunmuştur. 

Bir dönem, Yeminli Mali Müşavirlik sınavlarında Vergi Revizyonu bölümünü hazırlamıştır.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

 


 

 

 

 


Erdal ÇIRPAN

 

 Vergi Departmanı –Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

İstanbul Üniversitesi / İşletme Fakültesi mezunudur. 2001 yılında Karden Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. çatısı altında “Vergi” departmanında mesleki kariyerine başlamış ve 2012 yılı sonuna kadar aynı şirket bünyesinde görev yapmıştır. 2010 yılında, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Muhasebe alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. halen, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Muhasebe alanında Doktora eğitimine devam etmekte ve Neks Yeminli Mali Müşavirlik ve Danışmanlık A.Ş. çatısı altında Baş Denetçi olarak görev yapmaktadır. İngilizce bilmektedir.

 

AHM

 

 

 

 

 


Naci GEBEŞ

 

KDV İade Departmanı - Denetçi -Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunudur. 1989-2000 yılları arasında Maliye Bakanlığı İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı bünyesinde görev yaptı. 2000-2004 yıllarında Karden Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi’nde Denetçi, 2004-2010 yıllarında Gisad Dış Ticaret Anonim Şirketi’nde KDV Denetim Sorumlusu olarak görevde bulundu. Neks Yeminli Mali Müşavirlik Danışmanlık A.Ş’de denetçi olarak görev yapmaktadır

 

 

  

 

Vergi Departmanı –Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

 

 


PAYLAŞ